Umów się na jazdę próbną
Umów się na przegląd
Konfiguruj swoją Toyotę

Aktualne oferty pracy:

W związku z dynamicznym rozwojem firmy oraz wzrostem sprzedaży i usług - Jaworski Auto sp. z o.o. zatrudni do salonu w Bydgoszczy pracownika na stanowisko:

PRACOWNIK MYJNI SAMOCHODOWEJ

Jeżeli posiadasz:

– prawo jazdy kat. B

– jesteś sumienny i dyspozycyjny

dołącz do naszego teamu „Toyota Bydgoszcz”, gdzie oferujemy:

– zatrudnienie na umowę o pracę

– atrakcyjne wynagrodzenie

– pracę w miłej atmosferze

– możliwość rozwoju

Prześlij swoje CV (wraz ze zdjęciem) na adres:  praca@toyota.bydgoszcz.pl

Asystent ds. sprzedaży – Ambasador Marki Toyota

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Opis stanowiska:
• Aktywne nawiązywanie kontaktu z klientami w salonie i podczas eventów
• Prezentacja odpowiednich informacji o produktach, technologiach, funkcjach Toyoty
• Badanie potrzeb klienta
• Zapewnienie obsługi klienta zgodnie ze standardami marki
• Rozwijanie i utrzymywanie na wysokim poziomie wiedzy własnej nt. nowych produktów Toyoty
• Planowanie jazd testowych
• Wsparcie działu handlowego podczas rozmów sprzedażowych
• Udział w akcjach marketingowych

Wymagania:
• Zamiłowanie do motoryzacji z dużą wiedzą o marce TOYOTA będzie dużym atutem
• Wysoka kultura osobista
• Komunikatywność
• Umiejętność aktywnego słuchania oraz zadawania pytań otwartych
• Wysoko rozwinięte umiejętności organizacyjne
• Kreatywność i konsekwencja w działaniu
• Dyspozycyjność
• Umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy technicznej
• Prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:
• Umowę o pracę
• Wynagrodzenie: podstawę + premię uzależnioną od wyników własnej pracy
• Pracę w bardzo dobrze prosperującej i rozwijającej się organizacji z dużymi możliwościami rozwoju dla pracowników
• Pakiety socjalne

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres@ m.sobczynski@toyota.bydgoszcz.pl
Prosimy nie wysyłać listów motywacyjnych - tylko CV z aktualnym zdjęciem i aktualną klauzulą poufności.
Wysyłając swoje zgłoszenie wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę Jaworski Auto Sp. z o.o.

Proszę przysyłać tylko aktualne CV ze zdjęciem - proszę NIE PRZYSYŁAĆ listów motywacyjnych

OK