Pomoc drogowa

Zawsze czuj się bezpiecznie

Pomoc drogowaPrzytrafiła Ci się awaria lub kolizja? W ramach ubezpieczenia Toyota Crash Assistance i Toyota Eurocare otrzymasz szybką pomoc, kiedy będziesz jej potrzebował.
 

Toyota Crash Assistance

Jeśli zdarzy Ci się kolizja, stłuczka, wandalizm, uszkodzenie pojazdu w wyniku działania sił przyrody, kradzież części pojazdu itp., pamiętaj o 4 krokach.

 

Toyota Eurocare

Pomoc w przypadku: awarii mechanicznej, elektronicznej, braku paliwa, rozładowania akumulatora, utraty powietrza w oponie, utraty lub zatrzaśnięcia kluczyków.

Do pobrania

Wszystkie podane na stronie informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Program Ubezpieczenia Toyoty prowadzony jest w ramach indywidualnego ubezpieczenia Klienta. Toyota Central Europe Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (importer) nie prowadzi działalności ubezpieczeniowej w rozumieniu ustawy z dnia 22 maja 2003 r. o działalności ubezpieczeniowej (Dz.U. z 2013, poz. 950). Szczegółowe informacje o Programie są dostępne w Autoryzowanych Serwisach Toyoty i na niniejszej stronie www. Warunki Programu Ubezpieczenia Toyoty oraz zakres ochrony ubezpieczeniowej zostały opisane w Warunkach Ubezpieczenia poszczególnych zakładów ubezpieczeń. TCE oraz Dealer informują, że dane osobowe, których są administratorami, są przetwarzane zgodnie z Ustawą, zbierane w celach określonych w punktach: 1 i 2 powyżej oraz zostały podane dobrowolnie. Informujemy o prawie dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz do kontroli ich przetwarzania. Przewidywanymi odbiorcami danych są inne podmioty, które będą działały w sieci dystrybucji i serwisu Toyoty oraz Lexusa (aktualizowana lista adresowa jest dostępna w szczególności na stronach: www.toyota.pl i www.lexus-polska.pl oraz w TCE).